سمان انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری

سمان: انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری فرمانده انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی مراقب کلاهبرداران بیمارستانی باشید / وزارت بهداشت

به اطلاع عموم می‌رسانیم که پرداخت هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان و بدون دریافت رسید معتبر، با هرعنوانی ممنوع بوده و فاقد وجاهت قانونی است. 

مراقب کلاهبرداران بیمارستانی باشید / وزارت بهداشت

وزارت بهداشت: مراقب کلاهبرداران بیمارستانی باشید

عبارات مهم : بهداشت

به اطلاع عموم می رسانیم که پرداخت هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان و بدون دریافت رسید معتبر، با هرعنوانی ممنوع بوده و فاقد وجاهت قانونی هست.

مدیرکل دفترنظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت نسبت به کلاهبرداری و اخاذی افراد سودجو از بیماران هشدار داد.

مراقب کلاهبرداران بیمارستانی باشید / وزارت بهداشت

به گزارش ایسنا، دکتر سیدمحمدحسین نسبت به کلاهبرداری و اخاذی افراد سودجو از بیماران هشدار داد و گفت: باتوجه به گزارش های واصله به وزارت بهداشت، اخیرا بعضی افراد شیاد و سودجو با سوءاستفاده از شرایط معنوی بیمار، طی تماس های تلفنی یا ارتباط حضوری و مجازی با بیماران و به نام وزارت بهداشت، بیمه، بیمارستان، دکتر معالج، نماینده دکتر یا سایر عناوین مجعول، اقدام به کلاهبرداری، اخاذی و درخواست وجه از بیمار یا همراهان وی تحت عناوین متفاوت ازجمله تامین دارو، کیسه خون، ملزومات پزشکی، هماهنگی پذیرش، ویزیت پزشک، مشاوره و…می کنند.

وی با بیان اینکه بر این اساس مردم حتما در صورت مواجهه با این موضوعات، تخلفات و موارد مشکوک را به سامانه 190 اطلاع دهند، افزود: بنابراین به اطلاع عموم می رسانیم که پرداخت هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان و بدون دریافت رسید معتبر، با هرعنوانی ممنوع بوده و فاقد وجاهت قانونی هست. مردم عزیز مراقب باشند در دام این افراد شیاد نیفتند و از ارائه اطلاعات هویتی و روند درمانی خود به تماس های تلفنی، شبکه های مجازی و افراد متفرقه خودداری کنند.

به اطلاع عموم می‌رسانیم که پرداخت هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان و بدون دریافت رسید معتبر، با هرعنوانی ممنوع بوده و فاقد وجاهت قانونی است. 

میردهقان ادامه داد: همچنین مراجعین مراکز درمانی می توانند در صورت مواجهه با هر گونه تماس تلفنی یا مورد مشکوک از درخواست وجوه نامتعارف قبل از هرگونه پرداخت خارج از مسیر قانونی، عنوان را با مسئولین آن مرکز و یا شماره 190 مطرح کنند تا ضمن اطلاع از قوانین، تخلفات گزارش شده، مورد پیگیری هم قرار گیرد.

مدیرکل نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت تاکید کرد: براساس استانداردهای اعتباربخشی ملی حفظ محرمانگی اطلاعات بیماران مهم است و مورد نیاز است جهت پیشگیری از بروز اینگونه تخلفات، معاونین درمان دانشگاه ها، مسئولین بیمارستان ها و مراکز درمانی تمهیدات مورد نیاز را جهت اطلاع رسانی مناسب به بیماران درخصوص سوءاستفاده های احتمالی ارائه دهند و حتما بخشنامه ممنوعیت پرداخت هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان را با جدیت اجرا و نظارت کنند.

واژه های کلیدی: بهداشت | اطلاعات | بیمارستان | بیمارستان | کلاهبرداری | وزارت بهداشت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs