سمان انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری

سمان: انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری فرمانده انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اجرای مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه‌های حمل و نقل عمومی تا آخر خرداد

رئیس کمیته عمران شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص آخرین اوضاع لایحه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ ، گفت: مصوبه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال

اجرای مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه‌های حمل و نقل عمومی تا آخر خرداد

اجرای مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه های حمل و نقل عمومی تا آخر خرداد

عبارات مهم : تاکسی

رئیس کمیته عمران شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص آخرین اوضاع لایحه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ ، گفت: مصوبه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ تا آخر خرداد اجرا می شود.

اقبال شاکری در گفتگو با مهر، راجع به اعمال میزان زیاد کردن کرایه های حمل و نقل عمومی در سال جاری، اظهارداشت: عنوان تعیین وظیفه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ بعد از کش و قوس هایی که داشت قرار تا هفته آینده تعیین وظیفه نهایی شود و جهت اجرا ابلاغ شود.

اجرای مصوبه زیاد کردن قیمت کرایه‌های حمل و نقل عمومی تا آخر خرداد

رئیس کمیته عمران شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به بررسی عنوان کرایه های حمل و نقل در وزارت کشور نیز توضیح داد: قرار بود این عنوان در وزارت کشور بررسی و بعد از آن به فرمانداری اعلام شود که گویا عنوان مطرح شده است است.

وی راجع به میزان قیمت های اعلام شده است نیز افزود: قیمت هایی که در فرمانداری اعلام شده است با آنچه که در شورا مصوب شد تفاوت دارد که بزودی در این باره اطلاع رسانی می شود.

رئیس کمیته عمران شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص آخرین اوضاع لایحه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ ، گفت: مصوبه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال

شاکری با ابزار امیدواری از اینکه تا آخر خرداد مصوبه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ اجرا شود، گفت: با توجه به اینکه سه ماه از سال ۹۶ می گذرد، انتظار داریم که هر چه سریعتر عنوان زیاد کردن کرایه های حمل و نقل اجرا شود.

وی همچنین راجع به نحوه برخورد با رانندگانی که خودسرانه کرایه را زیاد کردن داده اند، اظهارداشت: مسئله نظارت بر تاکسی ها به طور مستمر انجام می شود و تاکسی های خطی هنوز هیچ گونه افزایشی را اعمال نکرده اند، بعضی از تاکسی های گردشی که خودسرانه کرایه ها را زیاد کردن داده اند تخلف کرده اند و شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف به سامانه ۱۸۸۸ گزارش دهند.

واژه های کلیدی: تاکسی | حمل و نقل عمومی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs