سمان انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری

سمان: انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری فرمانده انتظامی اخبار حوادث

نمی‌توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید سریعتر شروع می‌شد ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تغییراتی که در دولت شروع شده است استقبال می‌کنم، تاکید کرد: افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه‌ای سرکار بیایند. ..

ادامه مطلب

14 ساعت مذاکره ذوالانوری با کروبی در حصر

یک نماینده اصولگرای مجلس از 14 ساعت بحث و گفت‌وگوی دو نفره با کروبی در حصر خبر داد و گفت که جهت گفت‌وگو با میرحسین موسوی اقدامی نکرده ولی در عین حال ..

ادامه مطلب

تصویر العمل اینترپل چیست؟ ، محاکمه غیابی، «خاوری» را به کشور باز می‌گرداند؟

قرار است «محمودرضا خاوری» مدیرعامل وقت بانک ملی و یکی از متهمان مهم پرونده موسوم به فساد بزرگ بانکی، فردا – 30 آبان ماه- امسال در دادگاه انقلاب ا..

ادامه مطلب

تعیین وزیران راه و شهرسازی و جهادکشاورزی به عنوان وزیران عضو شورای پول و اعتبار

وزیران راه و شهرسازی و جهادکشاورزی به عنوان وزیران عضو شورای پول و اعتبار تعیین می‌شوند. تعیین وزیران راه و شهرسازی و جهادکشاورزی به عنوان وزیران عضو شو..

ادامه مطلب

می خواهند عارف زدایی کنند

یک مسابقه نفسگیر. یک انتخابات حساس. جهت خیلی ها چیزی شبیه به فوت و زندگی… کم نبودند کسانی که شب انتخابات ریاست جمهوری و پیش از وقت اعلام نتیجه های ..

ادامه مطلب

قالیباف، و وعده های موهومش

جهت اقدام یکی از نامزدهای انتخابات در راه اندازی یک سایت جهت عضویت بیکاران چه نامی می توان نهاد؟ قالیباف، و وعده های موهومش عبارات مه..

ادامه مطلب

روحانی باید در مناظره بگوید امثال آستان قدس یک ریال مالیات نمی دهند / زیباکلام

حدود ٢٠ روز تا دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و آقای روحانی گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات آتی است. زیباکلام: روحان..

ادامه مطلب