سمان انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری

سمان: انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری فرمانده انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نمی‌توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید سریعتر شروع می‌شد ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تغییراتی که در دولت شروع شده است استقبال می‌کنم، تاکید کرد: افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه‌ای سرکار بیایند.

نمی‌توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید سریعتر شروع می‌شد ، لاریجانی

لاریجانی: نمی توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید سریعتر شروع می شد

عبارات مهم : ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تغییراتی که در دولت شروع شده است استقبال می کنم، تاکید کرد: افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه ای سرکار بیایند.

به گزارش منزل ملت، علی لاریجانی مدیر مجلس شورای اسلامی عصر امروز چهارشنبه (3 مرداد ماه 97) در مراسم افتتاح و بهره برداری پروژه عظیم بلوار آیت الله العظمی بروجردی شهر قم با تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع) گفت: شهردار قم گزارش خوبی از کارهای توسعه ای که در این شهر انجام شده است ارائه کرد که جای تقدیر دارد.

نمی‌توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید سریعتر شروع می‌شد ، لاریجانی

وی افزود: زمانی که آقای سقاییان نژاد به عنوان شهردار قم مشغول به کار شدند؛ شهرداری قم با پرسشها زیادی روبرو بود ولی آقای سقاییان نژاد با برنامه ریزی و صبر کارهای مهمی انجام دادند که می توان به همین پروژه بزرگ بلوار آیت الله العظمی بروجردی اشاره کرد که زمینه دسترسی بهتر شهروندان مخصوصاً اهالی منطقه پردیسان را به مرکز شهر فراهم می کند، اشاره کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات شورای شهر و بنیاد مسکن به علت انجام پروژه های شهری در قم ادامه داد: انجام پروژه ها و آبادانی شهر به همدلی و امیدواری مردم کمک می کند، کشور در شرایط متفاوتی نسبت به گذشته واقع شده است است آیا که اگر در گذشته دشمن های می درخواست کردند مسئله و کندی در روند توسعه ایجاد کنند ولی ظاهراً امروز دشمن های قصد دارند تا با ایجاد فشار اقتصادی مانع پیشرفت کشور شوند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تغییراتی که در دولت شروع شده است استقبال می‌کنم، تاکید کرد: افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه‌ای سرکار بیایند.

دشمنان در پی جلوگیری از فروش نفت و ایجاد اخلال در ارتباطات بانکی

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: جلوگیری از فروش نفت و ایجاد اخلال در ارتباطات بانکی از محورهای مهمی است که دشمن های در پی آن هستند حتی آنان می خواهند که چنانچه کشور عزیزمان ایران بتواند نفت را نیز به فروش برساند در انتقال درآمدهای نفتی مسئله ایجاد کنند تا وضع اقتصادی کشور عزیزمان ایران از حال طبیعی خارج شود؛ در هر صورت دشمن های در پی ایجاد یأس و ناامیدی و مسئله سازی هستند حتی اندیشکده های آمریکا و سیاستمداران آنان به طور مشهود این مباحث را بیان می کنند.

نظام همه راه ها را رفت تا فشاری به مردم وارد نشود

رئیس نهاد قانونگذاری تصریح کرد: دشمن های در منطقه نیز از نیروهای واپس گرا استفاده می کنند تا فشار روانی را زیاد کنند؛ در هر صورت با اهداف دشمن های آشنا هستیم ولی پرسش این است که آیا جمهوری اسلامی و مسئولان نظام می توانستند مانع اقدام آنان شوند؟ باید توجه کرد نظام جمهوری اسلامی همه راه ها را جهت جلوگیری از کارها دشمن انجام داد تا فشاری به مردم وارد نشود.

نمی‌توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید سریعتر شروع می‌شد ، لاریجانی

وی افزود: باید توجه کرد جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هیچ زمانی با آمریکا مذاکره نکرده بود ولی در مسئله هسته ای با تدبیری که اتخاذ شد کشور عزیزمان ایران مذاکرات طولانی با گروه 1+5 انجام داد و وزیر امور خارجه حدود دو سال گفت وگو را پیگیری کرد بنابراین مسیر را جمهوری اسلامی طی کرد و به تعهدات خود عمل کرد حتی زمانی که مدیر جمهور آمریکا با واکنش‌ها ناشیانه اصطلاحا زیر میز زد و بسیاری از کشورها این اقدام را تقبیح کردند. روسای جمهور بسیاری از کشورهای اروپایی بعد از خروج آمریکا از برجام تماس گرفته اند و اظهار کرده اند کشور عزیزمان ایران حق مقابله به مثل دارد ولی ما می خواهیم که با کشور عزیزمان ایران کار کنیم و از روش های متفاوت جهت مبادلات بانکی و خرید نفت استفاده کنیم که کشور عزیزمان ایران این عنوان را رد نکرد.

لاریجانی اضافه کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به این علت درخواست اروپایی ها را رد نکرد که نمی خواستیم فضا تندتر شود و رفتاری مشابه با آمریکا انجام دهد البته مذاکرات همچنان ادامه داد و همان طور که مقام معظم رهبری اشاره کردند مذاکرات در حال انجام است ولی اینکه چقدر مذاکره با اروپایی ها به نتیجه برسد نمی توان روی این عنوان حساب باز کرد که علت های مختلفی دارد. در هر صورت نمی توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعیدها گره زد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از تغییراتی که در دولت شروع شده است استقبال می‌کنم، تاکید کرد: افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه‌ای سرکار بیایند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشور عزیزمان ایران تمامی راه های ممکن را رفت که موجودات موذی جهت کشور گرفتاری ایجاد نکنند ولی دشمن های به کارشکنی های خود ادامه دادند.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای داخلی می توان فشارهای دشمن های را تبدیل به توسعه و ترقی کرد.

نمی‌توان آینده کشور عزیزمان ایران را به وعده و وعید گره زد/ تغییرات در دولت باید سریعتر شروع می‌شد ، لاریجانی

لاریجانی تصریح کرد: اگر فضا جهت سرمایه گذاری در کشور باز شود می توان بسیاری از پرسشها را حل کرد، معمولا در شرایط اضطراری ایرانیان کار بزرگ انجام می دهند و گویا درس خواندن در شب امتحان به فرهنگ ما تبدیل شده؛ حتی در وقت جنگ تحمیلی روی تقویت بنیه دفاعی کار شد و توسعه بنیه دفاعی در آن وقت باعث شد که امروز کشور عزیزمان ایران ظرفیت بازدارندگی داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر چند دشمن های اصطلاحا غرش می کنند ولی کسی اعتنا نمی کند و می توان واکنش‌ها آمریکا با کشور عزیزمان ایران را با سایر کشورها مقایسه کرد به طور مثال جهت سعودی ها خجالت آور است که با یک تلفن 250 میلیارد دلار جهت بازسازی زیرساخت های آمریکا پرداخت می کنند یا 110 میلیارد دلار تسهیلات نظامی خریداری کردند و حتی آمریکا در جریان کنفرانس ریاض شروط چهارگانه تعیین کرد تا با اسرائیل ارتباط داشته باشد و حتی دعوا بین دو کشور راه انداخت و از هر دو کشور پول دریافت کرد ولی راجع به کشور عزیزمان ایران نمی توانند اصطلاحا حرف گنده تر از دهانشان بزنند آیا که کشور عزیزمان ایران توانسته است بنیه دفاعی خود را تقویت کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توجه به ظرفیت های داخلی افزود: استاندار، شهردار و مدیران باید امروز هم افزا کار کنند و از پتانسیل های داخلی به خوبی بهره بگیرند و ضوابط جهت سرمایه گذاری مردم را تسهیل کنند. ممکن است شیوه درآمدزایی عوض کردن کند و بعد از بهره برداری از پروژه ها با لحاظ وقت بندی پول دریافت کنند.

وی ادامه داد: در اوضاع فعلی مقررات نیاز به تحول دارد و مجلس و قوه مجریه به این مباحث توجه می کنند و در جلساتی که با تدبیر مقام معظم رهبری جهت همکاری سه قوه تشکیل شده است روی عنوان تسهیل سرمایه گذاری در داخل و تشویق جهت صادرات کار می شود در هر صورت این دوره باید طی شود و اگر با همدلی کارها رو به جلو برود شرایط آینده متفاوت خواهد بود و زبان دشمن های با کشور عزیزمان ایران تفاوت می کند و استقلال اقتصادی با همدلی و برنامه ریزی به وجود می آید.

لاریجانی گفت: بعضی از مدیران در بخش های اجرایی باید عوض کردن می کردند حتی باید سریعتر تغییرات انجام می شد تا نیروهای توانمند و با انگیزه کارها را انجام دهند. از تغییراتی که در دولت شروع شده است استقبال می کنم به شرط اینکه افراد با برنامه و با فکر و با کار حرفه ای سرکار بیایند، مجلس شورای اسلامی نیز از تغییرات خوب استقبال می کند مخصوصا در بخش هایی که می تواند برنامه ریزی و ساماندهی اقتصادی کشور را شکل دهد، ضرورت دارد مردانی مسئولیت را برعهده بگیرند تا بتوانند خواسته های مقام معظم رهبری و مسئولان کشور را جهت هدایت امور به درستی در وقت مناسب انجام دهند.

وی ادامه داد: وزارتخانه ها و دستگاه ها که خرید خارجی داشته اند باید به شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها رجوع کنند و با به کارگیری ظرفیت های داخلی زمینه جهش کشور را فراهم کنند.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | آمریکا | ایرانی | ایرانیان | لاریجانی | شورای شهر | علی لاریجانی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs