سمان انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری

سمان: انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری فرمانده انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سریال «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد / هومان فاضل

به گزارش بانی فیلم، فصل اول از مجموعه «شبکه» با عنوان «سارق روح» هم اکنون روی آنتن شبکه ۵ هست. هومان فاضل نویسنده این مجموعه در گفت و گو با بانی فیلم راجع به مج

سریال «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد / هومان فاضل

هومان فاضل: سریال «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد

عبارات مهم : امنیت

هومان فاضل خبر از نگارش ادامه مجموعه «شبکه » با عنوان «مرگ خاموش» داد.

به گزارش بانی فیلم، فصل اول از مجموعه «شبکه» با عنوان «سارق روح» هم اکنون روی آنتن شبکه ۵ هست. هومان فاضل نویسنده این مجموعه در گفت و گو با بانی فیلم راجع به مجموعه «مرگ خاموش» عنوان کرد: فصل دوم مجموعه «شبکه» به نوعی داستان مستقلی دارد و نگاه تازه ای به عنوان مواد مخدر دارد. می توانم بگویم تنها توصیه ای که این دو فصل را به هم مرتبط می کند، نگاه به امنیت خانواده هست. بدهید معنا که محوریت فصل های این مجموعه امنیت اجتماعی و امنیت خانواده هست. وجه تمایز آن هم با توجه به اینکه سریال های بسیاری در زمینه مواد مخدر ساخته شده است هست، این است که ما تلاش کرده ایم از زاویه تازه ای به این مقوله بپردازیم. چون ساختار مواد مخدر هم از سنتی به شیمیایی تبدیل شده است و آدم های آن هم عوض شده است اند. بنابراین در نگارش فیلمنامه هم نگاه تازه ای را می طلبید.

سریال «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد / هومان فاضل

وی همچنین افزود: ما در «مرگ خاموش» به جنبه بین المللی و مافیایی مواد مخدر هم پرداخته ایم.

فاضل راجع به تعداد قسمت های «مرگ خاموش» هم بیان کرد: یک سوم متن نوشته شده است است و همزمان کار تحقیق و بازنویسی هم در حال انجام هست. ولی راجع به تعداد قسمت ها هم باید بگویم که همه چیز به توانایی داستان برمی گردد. من هم تلاش کرده ام داستان را محدود به چند قسمت نکنم و هم بیش از حد داستان را کش ندهم. بنابراین فکر می کنم بستر داستانی ما در فصل دوم ۲۵- ۲۶ قسمت میشود.

به گزارش بانی فیلم، فصل اول از مجموعه «شبکه» با عنوان «سارق روح» هم اکنون روی آنتن شبکه ۵ هست. هومان فاضل نویسنده این مجموعه در گفت و گو با بانی فیلم راجع به مج

او راجع به وقت پخش سریال و همچنین وقت تولید «مرگ خاموش» هم توضیح داد: دقیق نمی توانم درباهر وقت پخش و وقت تولید نظری بدهم. باید اول فیلمنامه کامل شود. البته با توجه به مستقل بودن هر دو فصل که هیچ عنصر مشترکی بین آن دو وجود ندارد، فکر نمی کنم فاصله در وقت پخش فصل ها لطمه ای به کار وارد کند. از این رو فعلا تمرکزی روی نگارش و تحقیق فیلمنامه است.

«مرگ خاموش» عنوان فصل دیگری از مجموعه «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی هومان فاضل و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری است که به زودی وارد پیش تولید خواهد شد.

«سارق روح» عنوان فصل اول این مجموعه است که در حال حاضر روی آنتن شبکه ۵ است.

سریال «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد / هومان فاضل

واژه های کلیدی: امنیت | سریال | داستان | مجموعه | داستان | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs