سمان انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری

سمان: انتظامی خانواده آدم ربایی گروگانگیری فرمانده انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رئال مادرید شانس بیشتری جهت قهرمانی دارد / آلگری

سرمربی یوونتوس شانس رئال مادرید جهت قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را زیاد می‌داند.

رئال مادرید شانس بیشتری جهت قهرمانی دارد / آلگری

آلگری: رئال مادرید شانس بیشتری جهت قهرمانی دارد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی یوونتوس شانس رئال مادرید جهت قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را زیاد می داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، یوونتوس شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا در کاردیف به مصاف رئال مادرید می رود. ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری پیش از بازی گفت: مادرید شانس بیشتری دارد. ما جهت فینال آماده هستیم. مادرید نشان داده است که در بازی های حساس خطرناک ترین تیم دنیا هست. با آرامش به استقبال بازی می رویم و می خواهیم با تمام وجود بازی کنیم تا بتوانیم جهام قهرمانی را بالای سر ببریم. مادرید شانس بیشتری دارد ولی ما از ضعف حریف بهره خواهیم برد.

رئال مادرید شانس بیشتری جهت قهرمانی دارد / آلگری

سرمربی یوونتوس راجع به ترکیب تیمش اظهار کرد: هنوز تصمیم نگرفته ام چون بازی ممکن است 90 تا 120 دقیقه طول بکشد. در دیدارهای نهایی باید تعویض کرد. بازیکنان ذخیره داریم و همه بازیکنان تعیین کننده خواهند بود.

او در مورد بازیکنان حریف گفت: کیلور ناواس بازیکن مهمی در تیم ملی کاستاریکا و رئال مادرید است و این عنوان را نشان داده هست. بعضی از بازیکنان مادرید از نیم فصل به بعد پیشرفت کرده اند. ایسکو در چنین شرایطی بود. گرت بیل در زمین سرعت زیادی دارد. ایسکو متفاوت هست. او زیاد در مرکز بازی می کند و دفاع حریف را بر هم می ریزد.

سرمربی یوونتوس شانس رئال مادرید جهت قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را زیاد می‌داند.

سرمربی یوونتوس راجع به نشانه تیمش اظهار کرد: بازی های زیادی را در این فصل با پیروزی پشت سر گذاشتیم ولی باید فردا نیز پیروز شویم. دیدار فینال هست. باید بدانیم چه زمانی عالی ترین موقع حمله کردن هست. باید از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی از حریف برتر باشیم. اگر بتوانیم فاتح لیگ قهرمانان شویم فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته ایم.

آلگری در آخر در رابطه با دو مهاجم آرژانتینی تیمش، گفت: گونسالو ایگواین نیازی نیست چیزی را نشان دهد. او تاکنون فوق العاده بازی کرده هست. اعتقاد دارم بازی عالی را فردا به نمایش خواهد گذاشت. پائولو دیبالا فصل گذشته تاوان نداشتن تجربه را پرداخت ولی نسبت به پارسال خیلی پیشرفت کرده هست. فشار این بازی روی او تاثیرگذار نخواهد بود. فردا تنها باید به فینال فکر کنیم و نه اتفاقاتی که 20 سال پیش رخ داده است.

واژه های کلیدی: سرمربی | یوونتوس | بازیکنان | قهرمانان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs